Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

1 października 2019

Jeśli potrzebujesz kontenerów, koniecznie sprawdź ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]