Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

16 grudnia 2018

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Dobór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.