Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

18 maja 2019

Jeśli chcesz kupić derkę dla konia, powinieneś odwiedzić tę stronę

Derka przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]