Szampony odbudowujące – na łamliwe włosy i zniszczone końcówki

8 kwietnia 2019

Znajdź szampony odbudowujące

Szampony wzmacniające przeznaczone są do włosów suchych, wyniszczonych, ze skłonnością do wypadania i łamania się. Chcesz olśniewać innych gęstą, lśniącą i wspaniałą fryzurą? Sprawdź produkty o działaniu regeneracyjnym. Jaki skład winny posiadać szampony wzmacniające?

Szampony odbudowujące – odzyskaj lśniące włosy

Twoje włosy stały się suche, łamliwelub rozszczepiają się na końcach? Dobrze dobrane szampony wzmacniające zregenerują nadwątlone pasma i sprawią, że fryzura będzie wyglądać olśniewająco. Jednakże przed zakupem jakiegoś kosmetyku warto przeczytać, jakich składników użyto do jego wytworzenia. Wzmacniające działanie ma między innymi keratyna roślinna, która regeneruje budowę włosów i wygładza wszelakie zniszczenia i nierówności. Szampony wzmacniające mogą także mieć w składzie działający nawilżająco kwas hialuronowy, za sprawą którego pasma na powrót stają się sprężyste, połyskujące i miękkie. Również ceramidy mają silnie wzmacniające działanie – efektywnie uzupełniają wszelakie niedostatki w strukturze włosa.

Naturalne dodatki do szamponów odbudowujących

Znakomite efekty przynoszą również naturalne dodatki znajdujące się w szamponach – otręby ryżowe, esencja z granatu bądź żeń-szenia, a także proteiny z migdałów. Regularne stosowanie szamponów z bogatą zawartością składników czynnych pozwala przywrócić włosom ich prawdziwą witalność, ustrzec się przed ich przerzedzeniem, uchować przed wczesnym starzeniem się bądź ochronić cebulki przez negatywnym wpływem wolnych rodników. Warto pamiętać o regularnym używaniu takich produktów, bowiem tylko wtedy szampony odbudowujące zapewnią najlepsze wyniki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]