Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

22 czerwca 2020

Chcesz nabyć drukarkę 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Wyliczono, że stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają obszerne zastosowanie w różnych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny oraz solidny, a w toku procesu drukowania nie tworzą się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]