sklep sportowy, dystrybutor hummel

Profesjonalną odzież sportową kupuj w sklepie Hummel!

8 stycznia 2021

Polacy cenią sobie sport. Większa część z nas jeździ na rowerze, uprawia w domu jogę albo odwiedza regularnie siłownię. Oprócz tego od paru lat bieganie zyskało popularność, a także szereg sportów drużynowych, które już nie tylko podziwiamy w telewizji, ale i nierzadko uprawiamy dla przyjemności. Każdy, kto ćwiczy regularnie z pewnością spostrzegł, iż należycie dobrana odzież sportowa zwiększa zdecydowanie nasz komfort w czasie aktywności fizycznej.

Kilka słów o duńskiej marce Hummel

Doświadczeni sportowcy doceniają akcesoria, obuwie i odzież sportową duńskiej marki Hummel, która od paru lat działa na polskim rynku. Początki firmy Hummel sięgają lat 20-tych poprzedniego wieku. Już po paru latach działalności marka ta zaznaczyła swoją obecność na kartach dziejów sportu, rozpoczynając sprzedaż pierwszych butów do piłki nożnej. Hummel silnie związany jest także z piłką ręczną – wspiera sporo składów ligowych i narodowych z kilku krajów świata. Jednak to nie wszystko co oferuje Hummel – produkuje on oprócz tego profesjonalną odzież przeznaczoną dla innych dyscyplin sportu, jak futsal i siatkówka oraz między innymi zestawy do ćwiczeń na siłowni.

Chcesz nabyć odzież Hummel? Skorzystaj z oferty autoryzowanych dystrybutorów

W sklepach sportowych oferujących obuwie oraz odzież marki Hummel znajdziemy duży wybór ubiorów do najpopularniejszych sportów drużynowych, czyli do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki, w tym również pełnych kompletów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i młodzieży szkolnej. Firma ta sprzedaje także komfortową odzież codziennego użytku, która z pewnością usatysfakcjonuje każdego, kto chce ubierać się na luzie również poza boiskiem. Jeżeli zatem uwielbiasz sport, zaopatrz się w odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją przez internet lub kupić w stacjonarnym sklepie sportowym. Obojętnie która metoda kupna będzie dla Ciebie wygodniejsza, miej na uwadze, żeby zawsze kupować tylko oryginalne artykuły w sklepach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Dane kontaktowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]