Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

15 maja 2022

Hurtownia słoików - tu zakupy na pewno będą udane!

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to także branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, smacznym lub zdrowym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby produkt długo pozostał świeży, a więc m.in. w szklane słoiki i butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to metoda redukcji wydatków

Wiadomym jest, że oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo żurek, marmolady bądź pasztety, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane znakomite do przechowywania wina, soków lub piwa. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać nabyty towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można również kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]