mydło antybakteryjne, mydło dezynfekujące

Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

5 marca 2019

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych odbiorców? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamigwarantujących maksymalny poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niezmiernie ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu opłukuje.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych składników alergicznych – można ich używać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym środkom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]