Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

6 sierpnia 2019

Zamów akcesoria do alkoholu

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś nader popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentowania, możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań oraz satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera cydr, wino, nalewki lub piwo, acz nie brak również wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowny sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych korków, pojemników, rurek czy balonów. Ponadto, do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, a dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak spis koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe alkohole domowe możemy wykonać samemu. Znacznie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wstydu podarować krewnym w charakterze prezentu. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]