Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

17 stycznia 2022

Co warto wiedzieć o kolczyki sztyfty?

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór i szlachetne kamienie, ale także rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy rozmaite typy mocowań – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne okazje, a także te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych kreacji. Do pracy dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie równie dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]