Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

16 kwietnia 2020

Więcej szczegółów o kolczykach na biglach

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały i metale. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się komfortowo na pewno nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego powodu kupując biżuterię warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, klipsy czy bigle. Który typ okaże się najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się również prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, że klientki o nieco innej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – to zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto kupić? To rzecz naszych preferencji – czasem lepiej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się minerał syntetyczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]