Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

12 stycznia 2019

Jeśli potrzebujesz mat dezynfekcyjnych, koniecznie sprawdź verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, a więc zawsze tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także zmniejszają ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz innych ludzi przebywających wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]