Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

27 marca 2023

Jeśli chcesz kupić etykiety na wódkę, koniecznie odwiedź tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej początku jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na urodziny, Sylwestra lub ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach i kolorach, zatem bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie imieninowej.

Etykiety na bimber – oznaczaj swoje trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz wina, soki bądź nalewki, a potem wręczasz je znajomym czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej flaszki. Ponadto butelki można też oznaczać używając wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]