Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

24 marca 2020

Szukasz drzwi wewnętrznych drewnianych? Sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Drzwi drewniane to wciąż doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe parametry oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a użyty jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Obecne techniki umożliwiają doskonałe dopasowanie parametrów drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym designem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się dobrą izolacją termiczną i niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie wypaczają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem i krocie innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić też na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz założyć w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych rozmiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich potrzeb zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, fazowanymi czy witrażowymi, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]