Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

7 maja 2019

Zobacz, gdzie zamówić czapraki dla koni, wejdź na horse-trade.pl

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców świetnie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, uszyte z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]