Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

23 października 2019

Więcej na temat środki czystości chemia na verdeavis.pl

By zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o pozbywaniu się specyficznych zabrudzeń, m.in. graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni lub osadu z tłuszczów.

Chemia profesjonalna – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na zabezpieczenie oraz pielęgnację powłok w znacznym stopniu wystawionych na niszczycielskie działanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]