Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

9 października 2018

Celebrytkę kupisz na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]