CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D

20 lutego 2022

Na cadxpert.pl znajdziesz więcej informacji o drukarka 3D dystrybutor.

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, FDM, DMLS i PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. To najszersza w Polsce oferta sprzętu do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Ultem 9085 i pozostałe (inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, specjalistów i przedsiębiorców

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i specjalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli przeróżnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procesem druku 3D, potrzebuje omówić z ekspertami projekt bądź możliwości techniczne dowolnego sprzętu z oferty CadXpert, może odwiedzić krakowski showroom. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie w obsłudze kupionych urządzeń, pomoc merytoryczne oraz techniczne czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu małych przedsiębiorstw

Jakie są ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie branż, jak m.in. stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania 3D prężnie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś było stać jedynie gigantyczne koncerny. Obecnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku 3D są nieprzerwanie modyfikowane i udoskonalane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]