Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

18 sierpnia 2020

Dowiedz się więcej o bryczesach do jazdy konnej

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale także odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu lub innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także uda i łydki, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Ważne są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]