Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

17 kwietnia 2020

Jeśli chcesz zamówić box dachowy, koniecznie sprawdź https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport dużej liczby bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]