Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

14 października 2020

Znajdź balon do wina

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]