Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

12 marca 2021

Dowiedz się, gdzie zamówić kapsułki A Modo Mio, wejdź na http://tinyurl.com/y7hzayml.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, że historia marki Lavazza zaczęła się w końcu XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca oraz sporządzano ich oryginalne mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając normy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków produkowanych przez tę markę. Obecnie w sklepach spotkać można wiele zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Avarizia Delicato czy Padova Cremoso), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]