Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

10 kwietnia 2022

Znajdź słoiki z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]