Akcesoria i biżuteria z kryształkami Swarovskiego

28 września 2018

Więcej szczegółów o Swarovski biżuteria

Kryształy prezentują się naprawdę świetnie, ale nie wszyscy są w stanie sfinansować ich zakup. Szczęśliwie w sklepach jubilerskich dostępne są także mniej kosztowne alternatywy dla tych kamieni. Największym uznaniem cieszą się niewątpliwie kryształki Swarovskiego. Tradycja ich produkcji sięga dziewiętnastego wieku, kiedy Daniel Swarovski opracował maszynę do obrabiania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego znana jest w prawie wszystkich krajach. A kryształki stosowane są zarówno w kolczykach, jak i telefonach komórkowych lub nawet na obuwiu.

Jak odróżnić biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło ołowiowe. Technologia ich wytwarzania jest owiana tajemnicą – wiemy jedynie, że wykorzystuje się w tym celu specjalne urządzenia, a cały proces przebiega w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego waży dużo mniej od autentycznego kamienia. Na tle wielu imitacji wyróżnia się zwłaszcza precyzyjnym szlifem – z pozoru przywodzi na myśl prawdziwe kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – co znajdziemy w salonach?

Firma produkuje także inne wyroby – dostarcza kryształki producentom elektroniki lub lamp. Powinniśmy też zaznaczyć, iż firma jest wytwórcą lornetek oraz odblasków – między innymi tych, jakie wykorzystywane są w krajowych znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki oraz broszki – są głównym i najbardziej dostępnym produktem tej firmy. Można je kupić w markowych sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy asortyment.