Podłogi drewniane

8 lipca 2019

Drewniane podlogi zamówisz na https://www.balticwood.pl

Eleganckie i ekologiczne podłogi drewniane z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym szlachetniej wygląda. Najpopularniejsze są chyba podłogi drewniane.

Podłogi drewniane – materiał ponadczasowy

Podłogi drewniane są ładne i co najważniejsze, pasują do wnętrz wykończonych w różnej stylistyce. Zasługą higroskopijności drewna jest zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym są zainstalowane. Podłogi drewniane są cieplejsze od powierzchni pokrytych panelami i w pewnym stopniu wyciszają odgłos kroków. Kolejną ważną cechą dla konsumenta jest to, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę pływającą oraz klejoną do podłoża.

Rodzaje podłóg drewnianych

Różnorodność kolorów oraz gatunków, a także nieskończona liczba wzorów słojów drewna, pozwalają dobrać odpowiednią drewnianą podłogę do każdego wnętrza. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że podłoga drewniana jest bardzo wrażliwa na warunki w jakich ma być stosowana. W holu najlepiej sprawdzi się bambus, a z krajowych gatunków dąb.

Dane kontaktowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]