Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

27 lutego 2020

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu wciąż ulepsza swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co 3 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]