„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

14 listopada 2018

Kliknij tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]