Portal „Kto Cię wyleczy” recenzuje urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

25 grudnia 2018

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tu

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle kręgosłupa oraz ból szyi i ramion. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, szyję, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów albo skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]