Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

19 października 2018

Na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Szyja lub Nogi. Z pomocą tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]