Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

22 lipca 2018

Nasze włosy często są obecnie niezdrowe oddziaływanie zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu spożywanych przez nas pokarmów. Warto o nie dbać za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z włosami są poważne, może okazać się potrzebna wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi przypadłościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze dolegliwości i zaproponować odpowiednie leczenie.

Znajdź trychologa w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne procedury wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się zadbanymi i będącymi w dobrej kondycji włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki dające szansę zachować nasze włosy w dobrym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.