Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

13 kwietnia 2019

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat trudzi się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]