Klinika kosmetologii w Kielcach – lokalizacja i oferta

28 kwietnia 2021

Na revitae.com.pl znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o klinice medycyny estetycznej w Kielcach.

Gabinet kosmetologii Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum podejmuje pacjentów w dni robocze od godz. 11:00 do 19:00. Oprócz filii w Kielcach posiada też oddział w okolicznym Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w gabinetu medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy Centrum Re Vitae wykonuje liczne zabiegi zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Wykonywane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na eliminowaniu zmian na skórze, między innymi włókniaków, nagniotków i kępek żółtych wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej, a także operacje plastyczne powiek oraz piersi. W ramach ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. korekcję blizn pozostałych po cesarskim cięciu, leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu i chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy. Medycy tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli diagnostyką i terapią chorób żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji żylaków odbytu oraz pajączków naczyniowych.

W Centrum przeprowadza się także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z wykorzystaniem botoksu (leczenie migreny, bruksizmu i nadpotliwości), zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lifting HIFU czy mezoterapia igłowa i bezigłowa. W ofercie znajdują się także liczne zabiegi kosmetyczne, jak hydradermabrazja, peeling węglowy i chemiczny oraz masaż endermologiczny.

Dane kontaktowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]