Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

5 lutego 2019

Na https://psychoterapia-uk.pl dowiesz się więcej o działalności psychologa w UK

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków Polacy z chęcią poczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj fala emigracyjna jest trochę mniejsza, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo kłopotów, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą mnóstwo komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się także trudności ze znalezieniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi jej psycholog.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339