Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

17 października 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało albo skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]