Działanie aparatu do fali uderzeniowej

28 stycznia 2020

Chcesz kupić urządzenia do fali uderzeniowej? Skieruj się tu

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]