Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

8 maja 2019

Na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]