Czy dożylne wlewy witaminy C zwalczają raka?

27 czerwca 2018

Witamina C to mikroelement o szerokim spektrum działania, który zwalcza rozmaite schorzenia i wzmacnia układ immunologiczny. Stosowany jest szczególnie w okresach większej zapadalności na choroby wirusowe. Od połowy XX wieku ma jednak szersze zastosowanie – przy bardzo ciężkich schorzeniach. Zobaczmy w takim razie czym są dożylne wlewy witaminy C i jakie są wskazania do ich stosowania.

Wlewy witaminy C – ogromne porcje kwasu askorbinowego

Witamina C jest mikroelementem koniecznym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Sami nie jesteśmy w stanie jej wygenerować, dlatego musimy pobierać ją w formie syntetycznej lub naturalnej (np. z pożywienia). Współczesna medycyna od dłuższego czasu sprawdza wpływ witaminy C na usuwanie groźniejszych schorzeń – chorób reumatycznych, arytmii, jak również mnóstwa innych. Medycyna weryfikuje zwłaszcza wpływ witaminy C na niszczenie komórek kancerogennych – niektóre testy starają się udowodnić, że zastosowanie wlewów witaminy C może zapewnić dużo lepsze rezultaty leczenia. Wprowadzenie sporych dawek witaminy C do ustroju to tzw. dożylne wlewy witaminy C. Kuracja od 10 gramów pomoże pokonać mnóstwo niebezpiecznych chorób.

Dożylne wlewy witaminy C – czas trwania terapii

Technika aplikowania witaminy C, czyli podanie dożylne, niweluje możliwość powstania skutków ubocznych, które mogłyby pojawić się w przypadku tradycyjnych metod (np. suplementów). Wyniki mogą być zdumiewające – choroby układu naczyniowego zanikną, a układ immunologiczny zostanie wzmocniony. Żeby zobaczyć trwałe skutki, leczenie musi potrwać przez dłuższy czas, a stężenia witaminy systematycznie weryfikowane przez specjalistę, który decyduje o przebiegu leczenia.