mini przyłbica, maseczka ochronna

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

15 lutego 2021

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczyła nasze relacje społeczne i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu czy kina, gdzie najczęściej obracamy się w większej grupie ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeśli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Lekka mini przyłbica chroni tak samo jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zarażeniem wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi plusami są wytrzymałość, komfort oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi starszych

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, kto dba o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy zapewne docenią także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]