Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

15 lutego 2019

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, nóg czy kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]