Moda weselna męska – gdzie znaleźć porady ślubne

16 września 2018

Ceremonia ślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego państwo młodzi zwracają ogromną wagę do oprawy uroczystości. Istotną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale również pan młody powinien wyglądać elegancko i modnie. Męska moda weselna ma wiele twarzy.
Panowie nie są obecnie skazani na jeden typ garnituru, a moda męska ślubna podlega podobnym przemianom, co damska. Klasyczny strój z pewnością odda powagę chwili, lecz często wzbogaca się go folkowymi bądź graficznymi elementami. Warto pamiętać, że frak czy garnitur powinien pasować do charakteru pana młodego, aby nie czuł się on w nim jak w przebraniu.

Męska moda na wesele – najpopularniejsze współczesne trendy

Spodnie garniturowe, marynarka, krawat, koszula… nawet najprostszy strój pana młodego zawiera mnóstwo elementów. Jednym z nich, który ostatnimi czasy wraca do łask i ślubna moda męska nie może się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Wygląd modnej kamizelki nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować kolorem z tkaniną garnituru. Jeśli idzie o garnitur, coraz modniejsze stają się zestawy w kratę, oddające hołd stylowi retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Ślub w klimacie rustykalnym lub boho będzie idealną okazją na wystąpienie w kraciastym garniturze. Kolejnym modnym dodatkiem są szelki – czarne lub brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie szukać inspiracji?

Dobór elementów ubioru ślubnego może wydawać się trudnym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą portale internetowe w całości poświęcone przygotowaniom do ślubu i wesela, prezentujące najnowsze trendy oraz pełne rad dla przyszłych nowożeńców. Ślubna moda męska zajmuje pokaźną część tych serwisów.