Zaproś klienta do biura – firma w Street View

6 maja 2019

link

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie interaktywne współczesnego świata. Ułatwia poznawanie egzotycznych krajów i dużych miast bez podnoszenia się zza biurka – za pomocą przeglądarki Google. Z aplikacji Street View mogą skorzystać również firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Poznaniu).

Przyciągnij klientów prezentacją firmy w Street View

Innowacyjność aplikacji Street View to przede wszystkim danie możliwości użytkownikom z całego globu odkrywania nieznanych państw oraz słynnych budowli. Wystarczy wpisać w mapy Google precyzyjny adres, a zobaczymy wykonane w metodzie 360 stopni zdjęcia danego miasta lub aglomeracji. Przypomina to nieco, jakbyśmy wybrali się na wirtualny spacer, zwiedzając dowolny rejon. Firma lub organ państwowy może korzystać ze Street View pokazując internautom rzeczywiste obrazy swoich biur. Ma to niebywałe znaczenie w szczególności w przypadku firm komercyjnych. Street View to świetny bodziec zachęcający do skorzystania z naszej oferty potencjalnych nabywców.

Firma w Street View – czego najczęściej szukają konsumenci

Idea firmy w Street View jest kompatybilna z usługą Google Maps, z której często korzystają klienci poszukując danych o miejscowych pubach, hotelach czy urzędach. Programy te są rzecz jasna przygotowane też w wersji mobilnej. Trzeba jednak podkreślić znaczenie dobrej jakości zdjęć, opublikowanych w tej wizytówce on-line, bo to powoduje, że klienci zainteresują się naszą firmą w Street View. Zwerbujmy więc znającego reguły Google fotografa, jeśli chcemy skorzystać z tej usługi.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]