Wynajem apartamentów w Zakopanem – jak szukać pośród setek ofert?

14 listopada 2019

Oferta wynajmu apartamentów Zakopane w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w naszym kraju jest rzecz jasna Zakopane. Jakie atrakcje czekają tam na zwiedzających? Jakimi wytycznymi warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – zaplecze noclegowe oraz najważniejsze atrakcje

Umiejscowione w pobliżu Tatr Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Coś dla siebie odnajdą tutaj rozmaite grupy przybyszów – osoby zainteresowane szusowaniem po stokach, miłośnicy trekkingu oraz wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się konkursy, w czasie których współzawodniczą sportowcy z całego świata. Przyjezdni mogą także podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” albo pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – m.in. do Doliny Kościeliskiej, na Kasprowy Wierch bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co trzeba zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należałoby najpierw dowiedzieć się, jakie udogodnienia oferuje dany punkt noclegowy, jak również czy dysponuje atrakcjami dla dzieci, np. placem zabaw. Niezwykle ważne jest położenie – rozchwytywane są zarówno apartamenty w centrum miasta bądź w okolicy szlaków turystycznych, jak i domki na uboczu.

Skorzystaj z katalogu, by znaleźć wygodne apartamenty w Zakopanem

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowane – w miejscowości działa mnóstwo kwater, które spełnią oczekiwania niezmiernie kapryśnych gości. Do wyboru są między innymi apartamenty, domki bądź pokoje. Na turystów czekają różne udogodnienia, które sprawią, że urlop w Zakopanem staje się cudownie komfortowy – wybrane domy są wyposażone w kominek, oferują dostęp do jacuzzijak również gwarantują najemcom podstawowe urządzenia AGD (pralkę, chłodziarkę, żelazko) oraz RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane domki i rezydencje pozwalają wypocząć po aktywnie spędzonym dniu na stoku. Decydując się na wynajem apartamentów warto również dowiedzieć się, czy dane miejsce posiada parking, a także – jeżeli zamierzamy zabrać ze sobą psa – czy jest przyjazne dla domowych zwierząt. Duży wachlarz ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń zgodnie z rozmaitymi kryteriami. Za pośrednictwem łatwej w obsłudze wyszukiwarki szybko znajdziemy dom bądź apartament dostępny w danym okresie, który gwarantuje parking, posiada atrakcje dla najmłodszych i widok na Tatry.

Dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]