Wirtualny spacer po firmie coraz popularniejszy. Dlaczego?

28 lipca 2018

wirtualny spacer Kraków

Google Street View zupełnie zmieniło internet. Nic więc zaskakującego, iż jego potencjał jest doceniany także przez firmy. Za pośrednictwem tej usługi są w stanie ukazać potencjalnym klientom, jak prezentuje się siedziba przedsiębiorstwa – a to korzystnie rzutuje na renomę marki. Zwykle na to rozwiązanie decydują się sklepy, restauracje i hotele. Dzięki niemu mają szansę przekazać klientom, iż warto wybrać ich usługi i – jak udowadniają badania – podobne kroki przynoszą oczekiwane rezultaty. Czemu więc powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się zwłaszcza z uwagi na prestiż marki – badania dowodzą, iż dobrze rzutuje to na liczbę klientów, którzy wybierają jej usługi. Firmy, które zdecydują się na taki krok, są oprócz tego lepiej widoczne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci ujrzą odnośnik do spaceru. To wszystko odbija się na większej ilości odsłon strony, a skutkiem tego okazują się zwykle większe obroty.

Profesjonalnie zrobiony wirtualny spacer po firmie

Należy wiedzieć o tym, iż Google nie wykonuje fotografii naszej firmy – trzeba je dostarczyć samodzielnie. Wykonanie zdjęć oraz ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – najlepiej zatem powierzyć je specjalistom. Na szczęście, w naszym kraju funkcjonują już firmy, które świadczą taką usługę.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]