Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

27 maja 2020

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o parking lotnisko Kraków, znajdziesz na https://pandaparking.pl

Największe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to sposobność przybycia także w bardzo oddalone miejsca naszego globu, szybkość i komfort. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy pracowników

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]