Twój iPhone uległ uszkodzeniu? Serwis Apple w Warszawie go naprawi!

29 grudnia 2021

Wymiana szybki iPhone 7 - zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o tej usłudze.

Tablety, komputery i smartfony są w dzisiejszych czasach integralnym elementem naszego życia zawodowego oraz osobistego, wobec tego kupując te urządzenia zwykle staramy się wybierać te najbardziej niezawodne. Taką renomą szczycą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w zestawieniu z urządzeniami podobnych firm, każdego roku pozyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednakże nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu lub przestać należycie działać na skutek niewłaściwego używania. Co nie oznacza, że bezzwłocznie należy zamienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii i inne naprawy wykonywane przez Serwis iPhone Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple wie z pierwszej ręki, że sprzęt ten pracują bez szwanku bardzo długo, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, powstałe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień otrzymuje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, zbitych w wyniku mocnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, a także wymianę innych delikatnych podzespołów jak niedziałający przycisk HOME lub zepsute obiektywy aparatów. Nasi eksperci pomogą także w przypadku konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Tak długo jak smartfon posiada obowiązującą gwarancję większość napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Problemy zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem likwidacja nawet nieznacznych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, które nie każdy może ponieść. Na szczęście na obszarze naszego kraju, zwłaszcza w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkunastoletnią praktyką nawet w 30 minut są w stanie zrealizować naprawę smartfonów tej marki starszej i nowszej generacji, sprzedawanych w okresie minionej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple zatem nie masz możliwości smartfona dostarczyć osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim miejscem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555