Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

29 listopada 2023

Parking długoterminowy Balice - zobacz co może Ci zaoferować.

Wybierasz się na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Czemu opłaca się korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – błyskawicznie i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]