utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

Sprzątanie strychów i piwnic – co oferują profesjonalne firmy?

21 listopada 2018

W dużej części domów znajduje się strych oraz piwnica. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co w sytuacji, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wówczas można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się naprawdę dużą popularnością. Wybierają je osoby, które z różnych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w ciągu roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane kontaktowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]