Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

19 listopada 2021

Catering okolicznościowy - kliknij tutaj po dalsze informacje o tej usłudze.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także uraczyć je dobrymi napojami i przekąskami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to czas. Dodatkowo to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie siedzieć w kuchni albo udawać kelnera. Z tej przyczyny organizację posiłków na rodzinne imprezy polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku wynajmować sali!

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli natychmiast o eventach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście znacznej liczbie uczestników dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeżeli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy postanowimy urządzić zabawę w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa komunii, chrzcin oraz komersów

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa dostępna na każde rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez trudu opracują jadłospis pasujące do stylu imprezy, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na chrzciny, na komunię lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę studniówek, komersów oraz półmetków. Szukając firmy świadczącej taką usługę radzimy zdecydować się na taką, która będzie mogła dopasować menu do wizji i budżetu zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć event, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]