Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

24 czerwca 2021

Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google Kraków.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]