Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

15 grudnia 2022

Wesele pod Krakowem - tutaj znajdziesz aktualną ofertę.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając sali na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę znaczących czynników. Na wstępie musi znać ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli salę taneczną. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc dekoracja stołów, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić 130 osób. Przyjęcie można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]